Noskaidroti konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālisti | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noskaidroti konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālisti

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” žūrija ir izvērtējusi konkursa dalībnieku iesniegtos 1. kārtas darbus, noskaidrojot finālistus, kuriem būs iespēja cīnīties par vērienīgo naudas balvas fondu 12 000 EUR apmērā.

Žūrija, kuras sastāvā ir Ventspils Digitālā centra pārstāvji un uzdevumu veidotāji, izvērtēja visus iesūtītos konkursa darbus, līdz ar to ir noteikti finālisti visās vecuma grupās. Pirmās kārtas uzvarētāji tiks aicināti uz konkursa finālu, kas šogad norisināsies attālināti:

  • 23. novembrī  - D grupas (10. līdz 12. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • 24. novembrī  - C grupas (7. līdz 9. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • 25. novembrī  - B grupas (4. līdz 6. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • 26. novembrī  - A grupas (1. līdz 3. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • 27. novembrī – A, B, C, D grupu apbalvošana tiešsaistē.

A grupā piedalījās komandas no Latvijas vecuma grupā no 1. līdz 3. klasei, un 10 komandas tika izvirzītas finālam:

  • IT TRIO - Lībagu sākumskola;
  • Byte Bites - Druvas vidusskola;
  • Udens Piles - Ventspils 6.vidusskola;
  • Robo2A - Jelgavas 4.sākumskola;
  • RAGANAS TRIO - Krimuldas vidusskola;
  • Mazie pasaules zinātnieki - Ventspils 1.pamatskola;
  • JTM - Alūksnes novada vidusskola;
  • Mazulīši - Ventspils 2.pamatskola;
  • Super Trio - Ventspils 2.pamatskola;
  • Stariņi - Jelgavas 5. vidusskola.

B grupā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vecuma grupā no 4. līdz 6. klasei, un 18 komandas tika izvirzītas finālam:

  • Digitālie kartupeļi - Ventspils Centra sākumskola (LV);
  • Trio - Rīgas Franču licejs (LV);
  • Pikselīši - Lazdonas pamatskola (LV);
  • IT kosmos - Ventspils Centra sākumskola (LV);
  • Pikseļi  - Rīgas Ukraiņu vidusskola (LV);
  • The Golden Trio - Kuldīgas centra vidusskola (LV);
  • Valmieras gudrinieki - Valmieras sākumskola (LV);
  • Kodiņš - Jelgavas 4.sākumskola (LV);
  • Čipsetiņi - Rīgas Franču licejs (LV);
  • Tie tur no Latvijas - Kr.Valdemāra Ainažu pamatskola (LV);
  • IT agents - Ventspils 2. pamatskola (LV);
  • Smart Girls – Rīgas Kultūras vidusskola (LV);
  • Olimipiskie Karaļi - Ventspils Pārventas Pamatskola (LV);
  • Dreambusters - Marijampoles Jono Totoraicio progymnasium (LT);
  • EZJ - Vilkaviškio "Ąžuolo" progymnasium (LT);
  • KG Triibud - Kuressaare Gymnasium (EE);
  • Estonian K´s - Peetri Lasteaed – Põhikool (EE);
  • SmartTeens - Peetri Lasteaed-Põhikool (EE).

C grupā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vecuma grupā no 7. līdz 9. klasei, un 18 komandas tika izvirzītas finālam:

  • C# - Cēsu Valsts Ģimnāzija (LV);
  • New message - Liepājas Valsts 1. ģimnāzija (LV);
  • RandomTeam - Ventspils 4. vidusskola (LV);
  • Code Lions – Jelgavas Valsts ģimnāzija (LV);
  • Meitenes no Kuldīgas - Kuldīgas Centra vidusskola (LV);
  • Big Burrito Blast - Ventspils 2. pamatskola (LV);
  • Āpši - Siguldas Valsts ģimnāzija (LV);
  • HPH – Ventspils Valsts 1.ģimnāzija un Ventspils 1. pamatskola (LV);
  • Virus – E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija (LV);
  • Staicelieši - Staiceles pamatskola (LV);
  • Tobillos - Ventspils Valsts 1.ģimnāzija (LV);
  • KG Magnet - Kuressaare Gymnasium (EE);
  • Led buttons - Klaipeda student self - expression center (LT);
  • Seekers of Adventures - Narva Kreenholmi Gümnaasium (EE);
  • Mighty cavemen - Klaipeda student self - expression center (LT);
  • Ora-Ora - Surju Kool (EE);
  • RLUTMH - Surju Kool (EE);
  • Sangarid - Peetri Lasteaed-Põhikool (EE).

D grupā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vecuma grupā no 10. līdz 12. klasei, un 18 komandas tika izvirzītas finālam:

  • ParimTiim - Pärnu Koidula Gümnaasium (EE);
  • SoftRock - DALP 5. vidusskola (LV);
  • WaterMotor - Pärnu Koidula Gümnaasium (EE);
  • aschnitzel - Pärnu Koidula Gümnaasium (EE);
  • STEM - Pärnu Koidula Gümnaasium (EE);
  • ANTIVĪRUSI - Ventspils 4. vidusskola / Ventspils Mūzikas vidusskola (LV);
  • NoMic - Pärnu Koidula Gümnaasium (EE);
  • Discite - Vilniaus jėzuitų gimnazija (LT);
  • KiDDoS - Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola (LV);
  • NullPointerException – Rīgas Valsts 2.ģimnāzija (LV);
  • koks - Valmieras Valsts ģimnāzija (LV);
  • Failed Nodes – Ventspils Valsts 1. ģimnāzija (LV);
  • KafijaArSviestu - RTU Inženierzinātņu vidusskola (LV);
  • Big Brain Time - Ventspils Valsts 1. ģimnāzija (LV);
  • Olimps - Liepājas Valsts 1. Ģimnāzija (LV);
  • Piliukai - Vilnius Lyceum (LT);
  • klövr - Rīgas Valsts 1. ģimnāzija (LV);
  • {-_-} - Jelgavas 5. vidusskola (LV).

Detalizēta informācija par konkursa fināla norisi, kā arī par nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, tiks izsūtīta finālistiem uz e-pastu. Neskatoties uz to, ka finālā nebūs iespējams tikties klātienē, organizatori būs parūpējušies par dāvanām, kuras finālistiem tiks nosūtītas ar kurjera starpniecību.

Sīkāku informāciju par konkursa norisi iespējams atrast konkursa mājas lapā: www.ventspilsitc.com, kā arī sociālajos medijos Instagram un Facebook: @ventspilsitc. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: [email protected].

Konkursa veiksmīgai norisei svarīga ir uzticamu partneru līdzdalība, šogad draugu loks ir kļuvis plašāks: Information Technology Foundation for Education (HITSA), Network of innovative informal education for youth (INPUT), izglītības organizācija MTÜ Nuti-VõlurIT Izglītības fonds - Start(IT), Prezi, Infogram, Overly, Accenture Latvia, Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA), organizācija “All Digital”, projekts “STEAMonEdu”, Latvijas informātikas olimpiāde, eTwinning, Zemgales Reģionājais Kompetenču attīstības centrs, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Augstskola, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Tehnikums, Ventspils Jaunrades nams un Ventspils Izglītības pārvalde.