Ventspils Digitālais centrs būs pārstāvēts festivālā “HyperTown RIX” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs būs pārstāvēts festivālā “HyperTown RIX”

No 1. līdz 2. jūnijam izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies urbānās kultūras un e-sporta festivāls, “HyperTown Rix”, kurā piedalīsies arī Ventspils Digitālais centrs. Festivāla ietvaros interesenti varēs iepazīt jaunākās tehnoloģijas, kā arī dažādas izklaides un atpūtas iespējām visai ģimenei.

Ventspils Digitālā centra stends būs atrodams festivāla “Karjeras zonā”. “HyperTown RIX” apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Digitālā centra plašo tehnoloģiju nodarbību klāstu skolēniem, ar plānotajiem jaunā mācību gada nodarbību tēmu virzieniem, proti,  spēļu izstrādi un virtuālo realitāti, uzzināt vairāk par spēļu izstrādes industrijas attīstību Ventspilī un projektu “Baltijas spēļu izstrādes industrija – Stiprinot reģionālo attīstību” (BGI), kā arī tehnoloģiju konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2019” norisi un jaunumiem.

Par godu festivālam Ventspils Digitālā centra speciālisti izveidojuši dažādas interaktīvas tehnoloģiju aktivitātes, kurās festivāla dalībnieki varēs iesaistīties – spēle “Ventspils”, radio vadāmo mašīnu rings un sumo cīņas.

Festivāls “HyperTown RIX” Rīgā notiek otro reizi un ir lielākais mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivāls Baltijā.