Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pieteikties Ziemas skolai “IT žurkas skola”! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pieteikties Ziemas skolai “IT žurkas skola”!

Mācību gada pirmais posms straujiem soļiem tuvojas izskaņai, un tas nozīmē, ka tepat aiz stūra jau ir skolēnu ziemas brīvlaiks! Arī šajā skolēnu brīvlaikā Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pieteikties aizraujošām tehnoloģiju nodarbībām Ziemas skolā  “IT žurkas skola”.

Pieteikties nodarbībām iespējams līdz 17. decembrim šeit: ej.uz/zurkasskolu vai ierodoties Ventspils Digitālajā centrā klātienē. Digitālais centrs aicina pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Nodarbības notiks 27. decembrī, 2. un 3. janvārī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, un tās tiks organizētas četrās vecuma grupās, nodarbību saturu pielāgojot atbilstoši dalībnieku vecumam:

  • 1. grupa: sešgadnieki un 1. klašu skolēni;
  • 2. grupa: 2. – 4. klašu skolēni;
  • 3. grupa: 5. un 6. klašu skolēni;
  • 4. grupa: 7. – 12. klašu skolēni.

Nodarbību norises laiki:

  • 1. grupai plkst. 9:00 – 10:30 (par pusstundu vairāk, nekā parasti);
  • 2. grupai plkst. 11:00 – 13:00 un 13:30 – 15:30;
  • 3. un 4. grupai plkst. 16:00 – 18:00.

Šoreiz IT skolas nodarbības būs savā starpā saistītas un pēc 3 dienu darba skolēniem būs izveidots produkts vai iegūtas saistītas kompetences. Piemēram, 3. grupas dalībnieki veidos lukturīti, kas ietver 3 dimensiju prototipa izstrādi, drukāšanu ar 3D printeri, LED spuldzītes iestrādi korpusā un dizaina elementu izveidi.

Tāpat nodarbībās veidos trīsdimensiju žurciņu modeļus, apskatīs žurkas dzīves telpu ar Minecraft palīdzību, radīs žurku fotoalbumu, robotu bitītes “Bee-Bot” pārtaps par robotiem žurciņām, iepazīs žurku alu labirintus un apgūs, kā tos pārvarēt ar robotu palīdzību, veidos animācijas, radīs elektroniskus skaņdarbus, kā arī kopā ar žurciņām apceļos pasauli un daudz ko citu.

Pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstam, Ventspils skolēniem nodarbības ir bezmaksas. Savukārt citu pilsētu vai novadu 2. līdz 12. klases skolēniem maksa par 1 nodarbību ir 4,00 EUR jeb 12,00 EUR par visām Ziemas IT skolas nodarbībām, bet sešgadniekiem un 1.klasei- 3,00 EUR par nodarbību jeb 9,00 EUR par visām Ziemas IT skoliņas nodarbībām.

Vairāk informācijas pa tālr. 63607607, rakstot uz e-pastu [email protected] vai Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, Ventspilī.

Ventspils Digitālā centra pārstāvis sazināsies ar katru no dalībniekiem vai viņu vecākiem individuāli, lai precizētu informāciju un vienotos par Ziemas IT skolas apmeklēšanas nosacījumiem.

Uz tikšanos skolēnu ziemas brīvlaikā!