Skolēni gūst vērtīgas zināšanas “Vispasaules drošāka interneta dienā”! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Skolēni gūst vērtīgas zināšanas “Vispasaules drošāka interneta dienā”!

Pirmdien, 4. februārī, Ventspils 2. pamatskolā pulcējās Ventspils vispārizglītojošo skolu 4. klašu komandas, lai paplašinātu savas zināšanas par drošību internetā, risinot izglītojošus uzdevumus.

Pasākuma ietvaros katrai komandai bijā jāpārbauda savas zināšanas 7 dažādos tehnoloģiju uzdevumos, izmantojot gan "Bee-Bot", gan "Dash&Dot" robotus un planšetdatorus. Pildot uzdevumus bērni uzzināja kā atšķirt viltus ziņas no patiesām, kas jāievēro darbojoties internetā un lietojot sociālos tīklus, kādas ir drošas paroles, apguva dažādus ar droša interneta vidi saistītus terminus, kā arī pārbaudīja savas zināšanas skenējot QR kodus un atbildot uz jautājumiem. Lielu sajūsmu skolēnu vidū raisīja iespēja izmēģināt virtuālās realitātes brilles "Oculus Rift".

Pasākumā piedalījās kopumā 7 komandas no Ventspils Centra sākumskolas, Ventspils 1. pamatskolas, Ventspils Pārventas pamatskolas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas un Ventspils 2. pamatskolas. Katrā komandā startēja 4 skolēni un pedagogs. Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki saņēma arī veicināšanas balvas.

“Vispasaules drošāka interneta diena” ir kļuvusi par tradīciju Ventspilī un šogad Ventspils 2. pamatskola sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru pasākumu organizēja jau 4. gadu.