Digitālais centrs aicina apgūt “Adobe Photoshop” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālais centrs aicina apgūt “Adobe Photoshop”

Ventspils Digitālais centrs aicina apgūt grafiskās dizaina programmas “Adobe Photoshop” pamatus, apmeklējot mācību kursu iesācējiem. 

Programma “Adobe Photoshop” plaši tiek izmantota gan radošu dizaina projektu izstrādei, gan pavisam ikdienišķām vajadzībām, piemēram, uzņemto fotogrāfiju apstrādei vai apsveikuma kartiņu veidošanai. Lai iegūtu izpratni par šīs programmas iespējām, jāsāk ar pamatiem.

Mācību kursa ietvaros interesenti varēs apgūt datorgrafikas programmas "Adobe Photoshop" pamatfunkcijas, strādājot ar slāņiem, attēlu laukumiem (laukumu iezīmēšana, saglabāšana, modificēšana), kā arī uzzinās par fotoattēlu uzlabošanu, saglabāšanu un druku.

Apmācības notiks 21., 26., 28. februārī, 5., 7., 12., 14., 19. martā no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.00. Maksa par 16 akadēmisko stundu kursu: 56 EUR (t.sk. PVN) vai 7 EUR par nodarbību. Nodarbības vadīs pasniedzēja Kristīne Dzene. Pasniedzējai ir plaša pieredze datorgrafikā un maketēšanā, tajā skaitā dažādu Ventspils reklāmu veidošanā.

Pieteikties iespējams līdz 19. februārim šeit: www.ej.uz/photoshop-vdc-2019 vai zvanot pa tālruni 63607607 vai ierodoties Ventspils Digitālajā centrā klātienē, Akmeņu ielā 3.