Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane saņēmusi Eiropas mēroga IT balvu | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane saņēmusi Eiropas mēroga IT balvu

Ceturtdien, 10. oktobrī, konferences “All Digital Summit 2019” ietvaros Boloņā, Itālijā, Ventspils Digitālā centra pasniedzējas Daces Bergmanes ieguldījums informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) jomā tika novērtēts Eiropas mērogā: Dace ieguva organizācijas “All Digital” balvu kā labākā e-skolotāja.

Konkursu rīko organizācija “All Digital”, kopumā pasniedzot balvas trīs kategorijās. Nominācijai “Labākais e-skolotājs 2019” tika izvirzīti trīs kandidāti: ventspilniece Dace Bergmane un beļģi Paskāls Hūlebrants un Džozefs Lākels. Rezultātu noteica žūrijas vērtējums un publiskais balsojums.

Dace Bergmane ikdienā izstrādā IT mācību programmas un metodiku apmācību kursiem, iesaistās Ventspils Digitālā centra projektos, vada dažāda veida digitālās kompetences pilnveides apmācības. Dace dažādās izglītības iestādes ir ieviesusi tālmācības platformu “Moodle”, tajā skaitā Ventspils Digitālā centra apmācību kursu un interešu izglītības nodarbību vajadzībām. Bērnu, jauniešu, pieaugušo un senioru izglītošanai tehnoloģiju jomā viņa ir veltījusi vairāk kā 12 gadus, turklāt dara to ar smaidu, sniedzot pozitīvismu un liekot katram noticēt saviem spēkiem.

Tūkstošiem pasniedzēju un organizāciju Eiropā ik dienas strādā, lai dotu iespēju iedzīvotājiem saņemt un papildināt zināšanas digitālajās prasmēs un interneta izmantošanā, kas ievērojami atvieglo un uzlabo cilvēku ikdienu. “All Digital” pasniedz šo balvu, lai svinētu sasniegumus, novērtētu degsmi un iedvesmojošo lomu, kādu šie pasniedzēji spēlē daudzu cilvēku dzīvēs - ne tikai apmācot un iedrošinot iedzīvotājus, bet arī ieviešot dažādas inovācijas, IKT rīkus, veidojot un iesaistoties digitālo kompetenču projektos.