Ventspils Digitālajā centrā pieņems Digitālais datorologs! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālajā centrā pieņems Digitālais datorologs!

Digitālās nedēļas ietvaros otrdien, 20. martā, no plkst. 09:00 līdz 17:00 Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties pasākumā “Digitālais datorologs”, ņemot līdzi pašam savu datoru, lai to bez maksas pārbaudītu, pārliecinātos vai tajā nav vīrusu un saņemtu konsultāciju par drošu datora lietošanu.

Attīstoties tehnoloģijām attīstās arī dažādi datorvīrusi un ļaunprogrammatūra, kas var sagādāt nepatīkamas situācijas datoru lietotājiem. Vīrusi var sabojāt dokumentus vai fiksēt dažādas darbības un informāciju, kas atrodas datorā, nosūtot to tālāk personām, kas šo informāciju var izmantot ļaunprātīgi pret datora īpašnieku.  Līdz ar to svarīgi regulāri pārbaudīt datoru.

Pasākuma “Digitālais datorologs” ietvaros ikviens iedzīvotājs aicināts pieteikt vizīti Ventspils Digitālajā centrā pie kompetenta speciālista, kas pārbaudīs jūsu līdzi paņemto datoru, izvērtēs datora kopējo veselības stāvokli un ieteiks drošības līdzekļus kā pasargāt savu datoru.

Konsultācijai nepieciešams iepriekš pieteikties. Pieteikties iespējams līdz 19. martam Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.