Swedbank e-prasmju skoliņa Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Swedbank e-prasmju skoliņa Ventspils Digitālajā centrā

Ventspils Digitālais centrs aicina apmeklēt “Swedbank e-prasmju skoliņu” un izmantot iespēju saņemt konsultācijas par internetbankas pakalpojumiem. Vasarā “Swedbank e-prasmju skoliņa” notiks 23. jūlijā un 24. augustā  Digitālā centra Pārventas bibliotēkas filiālē un 21. augustā Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, no plkst. 14: līdz 16:00.

“Swedbank e-prasmju skoliņas” ietvaros iespējams uzzināt vairāk par rēķinu apmaksas iespējām internetbankā, noskaidrot būtiskas lietas, kas jāievēro iepērkoties un norēķinoties internetā, kā arī saņemt individuālas konsultācijas par sev interesējošiem jautājumiem. Mācībām iepriekš nav jāpiesakās, tās ir bez maksas un notiek latviešu un krievu valodā.

Lai saņemtu precīzākas atbildes uz saviem jautājumiem un bankas darbiniekiem būtu iespējams demonstrēt ērtākos internetbankas risinājumus, iedzīvotāji, apmeklējot “Swedbank e-prasmju skoliņu”, aicināti līdzi ņemt savas internetbankas pieejas datus  (lietotāja numuru, paroli un kodu karti vai Smart-ID).