Skolēnus aicina apmeklēt Radošo dienu | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Skolēnus aicina apmeklēt Radošo dienu

Otrdien, 23.oktobrī, no plkst. 11:00 līdz 13:00 skolēni aicināti apmeklēt pasākumu Radošā diena Ventspils Jaunrades nama lielajā zālē un iepazīt tuvāk Ventspils Jaunrades nama un Ventspils Digitālā centra pulciņu piedāvājumu, kā arī piedalīties dažādās radošās aktivitātēs.

Ventspils Digitālais centrs aicinās mazākos skolēnus iepazīt robotu bitītes jeb Bee-bot, piedaloties dažādās grīdas spēlēs. Vecākiem skolēniem tiks piedāvāts veidot elektriskās ķēdes un veikt vienkāršu programmēšanu ar LittleBits konstruktoriem, darboties ar robotiem, veidot animācijas, kā arī izgatavot savu 3D objektu ar 3D pildspalvām.

Jaunrades nams Radošajā dienā interesentiem piedāvās iepazīties ar daudzveidīgo pulciņu piedāvājumu. Būs iespēja griezt, līmēt, veidot un visādi citādi radoši izpausties.

Pasākumu organizē Ventspils Jaunrades nams sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru. Dalība pasākumā bez maksas. Tajā var piedalīties ikviens skolēns, neatkarīgi no tā vai šobrīd piedalās kādās no pulciņu nodarbībām. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.