Sievietes pilnveido digitālās prasmes Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Sievietes pilnveido digitālās prasmes Ventspils Digitālajā centrā

Jūnijā Ventspils Digitālajā centrā projekta “Smart Women” ietvaros notika apmācības, kurās piedalījās astoņas sievietes, lai attīstītu prasmes digitālās uzņēmējdarbības jomā.

Projekta mērķis ir sniegt iespēju uzņēmējām pilnveidot prasmes, kas palīdzētu īstenot savu biznesa ideju vai  arī attīstīt jau esošu biznesu tiešsaistē. Piedaloties projekta apmācībās, apmācību dalībnieces uzzināja kā ar tehnoloģiju palīdzību iespējams apgūt jaunas biznesa iespējas un atvieglot ikdienas darbus. Projektā piedalījās sievietes no Latvijas, Lietuvas, Kipras, Maltas un Rumānijas. Apmācību kurss uzņēmējām bija pieejams bez maksas un tika organizēts sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA). Latvijā projekts tika realizēts divās pilsētās – Ventspilī un Jelgavā.

Mācību kursa ietvaros uzņēmējas papildināja savas zināšanas piecos moduļos:

  • Biznesa plānošana;
  • Digitālais mārketings;
  • Digitālā satura radīšana;
  • Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) un drošība tiešsaistē;
  • E-komercija.

Pirms katras nodarbības kursu dalībniecēm bija iespēja iepazīties ar nodarbību materiāliem attālināti, izmantojot tālmācības platformu “Moodle”.

 Ventspils Digitālā centra apmācību dalībnieces ir aktīvas sievietes, kas pārstāv dažādas sfēras un ikdienā darbojās mārketinga, projektu vadības, klientu apkalpošanas, formālās un mūžizglītības jomās. Šobrīd apmācības ir noslēgušās, un visas dalībnieces ir veiksmīgi nokārtojušas apmācību moduļu noslēguma pārbaudījumus.

Kā atzīst kursu dalībnieces, apmācības bija noderīgas un interesantas, apgūstot mācību saturu gan tālmācības platformā “Moodle”, gan nostiprinot zināšanas un pārliecību klātienes apmācībās, kā arī daloties pieredzē ar kolēģēm.