Noskaidrota “Ventspils IT izaicinājuma” logo konkursa simpātija! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noskaidrota “Ventspils IT izaicinājuma” logo konkursa simpātija!

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” logo konkurss guva lielu skolēnu atsaucību, kopumā tika iesūtītas 193 logo idejas. Lai noskaidrotu logo konkursa simpātiju, idejas tika izvietotas konkursa “Ventspils IT izaicinājums” Facebook lapā, kur ikviens varēja nobalsot par savu favorītu. Titulu “Ventspils IT izaicinājuma” logo konkursa skatītāju simpātija ieguva Auksė Puišytė no Lietuvas.

Auksė ir 17 gadi un viņa mācās pilsētā Šaķi, „Žiburys“ ģimnāzijā. Par konkursu meitene uzzināja no kāda laba drauga, kas viņu mudināja piedalīties, jo zināja, ka Auksė labi padodas zīmējumu veidošana ar datora palīdzību.  Skolnieces lielākais sapnis ir kļūt par grafisko dizaineri.

Veidojot logo, Auksė vēlējās tajā attēlot Ventspils pilsētas identitāti un saikni ar informācijas tehnoloģijām. Par pilsētas simbolu meitene izvēlējās zilu govi, bet par tehnoloģiju simbolu – virtuālās realitātes brilles. Savukārt, lai attēlotu Baltijas valstu vienotību, pievienoti karogi.

Logo konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālā, Ventspilī, 17. novembrī. Uzvarētājs žūrijas vērtējumā iegūs 400 EUR. Savukārt Auksė, kas ieguva titulu skatītāju simpātija, saņems naudas balvu 100 EUR vērtībā.

Jau nākamnedēļ no 15. līdz 17. novembrim Ventspilī notiks konkursa “Ventspils IT izaicinājums” klātienes kārta, kurā tiks noskaidroti kopējās naudas balvas 10 000 EUR uzvarētāji.