Sadarbības partneri

„Piejūras kempings" aktīvi darbojas Latvijas Kempingu asociācijā (LKA), ik gadu biedru stendā piedalās un darbojas izstādēs gadatirgos kā Latvijā, tā arī Lietuvā, Igaunijā.

            Ik gadu sadarbojas ar starptautiska līmeņa organizācijām kā ADAC, ACSI, u.c., lai tiktu iekļauti kopējos katalogos un maršrutu kartēs, un lai veicinātu atpazīstamību starp Vācijas un Nīderlandes ceļotājiem ar treileriem.

            Informācija par kempingu ir pieejama arī dažādos interneta portālos, laikrakstos, preses izdevumos, tūrisma prospektos un kempingu katalogos, bet precīzākā, plašākā un atjaunotākā informācija vienmēr ir pieejama kempinga mājaslapā.

            Aktīvi sadarbojas ar Ventspils Tūrisma informācijas centru (TIC), kura mērķis ir sniegt tūristiem un citiem interesantiem pēc iespējas precīzāku, plašāku un objektīvāku informāciju par atpūtas iespējām Ventspilī, piesaistīt pēc iespējas vairāk tūristu. Tā uzdevums ir arī reklamēt Ventspils tūrisma piedāvājumu gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Kā arī tiek uzturēta datubāze par apskates objektiem, naktsmītnēm, pasākumiem mājaslapā www.visitventspils.com